WLM News
News archive
- Mayo 2012 (37)
- Abril 2012 (45)
- Marzo 2012 (45)
- Febrero 2012 (11)
- Diciembre 2011 (5)
- Noviembre 2011 (24)
- Octubre 2011 (11)
- Septiembre 2011 (50)
- Agosto 2011 (26)
- Julio 2011 (39)
- Junio 2011 (31)
- Mayo 2011 (57)
- Abril 2011 (36)
- Marzo 2011 (46)
- Febrero 2011 (5)
- Enero 2011 (12)
- Diciembre 2010 (5)
- Noviembre 2010 (31)
- Octubre 2010 (32)
- Septiembre 2010 (39)
- Agosto 2010 (30)
- Julio 2010 (27)
- Junio 2010 (48)
- Mayo 2010 (38)
- Abril 2010 (50)
- Marzo 2010 (39)
- Febrero 2010 (18)
- Enero 2010 (31)
- Diciembre 2009 (8)
- Noviembre 2009 (12)
WLM News
Jeremy van Horebeek in de top drie in het Frans Kampioenschap
De Belg Jeremy van Horebeek heeft bij de eerste wedstrijd om het Frans Kampioenschap in Sommieres een podiumplaats weten te behalen. Van Horebeek moest het met zijn Kawasaki KX 250F opnemen tegen de zwaardere MX1 machines maar slaagde er in alle drie de manches in om in de top tien over de finish te komen.
Jeremy werd 9e, 6e en 7e in de manches en was hiermee de derde MX2-rijder!
Commentaar Jeremy van Horebeek:''Het was een zwaar weekend maar tegelijkertijd ook een mooi weekend. Ik heb al een tijdje niet meer op zo'n soort baan gereden. Ik had het moeilijk op zaterdag maar op zondag kon ik mijn rijden in iedere manche verbeteren. Ik weet wat ik kan op zanderige circuits en ik weet ook op welke circuits ik moet trainen om beter te worden. Het Frans Kampioenschap is een geweldige mogelijkheid om dit te doen.
Jurgen Wybo stond zondag achter het starthek bij de MCLB-wedstrijd in Kachtem. Wybo had het hier goed naar zijn zin. In de eerste manche pakte hij op zijn goed geprepareerde Kawasaki KX 250F kopstart tussen de MX1 machines en gaf de koppositie in het resterende deel van de wedstrijd niet meer uit handen. In de tweede manche werd hij tweede achter een MX1-rijder waardoor hij dus wederom de MX2 klasse won. Ook in de superfinale deed hij het goed want hierin wist hij tweede te worden!
David Vantornout werd achtste in de MX1/MX3 klasse. David is pas weer twee weken aan het rijden na een polsoperatie en mist hierdoor nog de conditie en het wedstrijdritme dat nodig is om vooraan mee te kunnen strijden. Toch liet hij in Kachtem al hele goede dingen zien. In de eerste manche werd hij tiende en in de tweede manche stuurde hij zijn Kawasaki naar een hele knappe vierde plaats.
David Cools reed een VMCF-wedstrijd in Achtem. Cools kende een moeilijke eerste manche waarin hij twaalfde werd. In de tweede manche ging het beter en wist hij beslag te leggen op een vierde plaats. Met deze resultaten eindigde hij op een zevende plaats in het dagklassement.
Joey Reijnders stuurde zijn Kawasaki 450F machine bij de MON-wedstrijd in Berghem naar twee top tien plaatsen. In de eerste manche werd hij achtste en in de tweede manche legde hij beslag op een tiende plaats!
In Nederland ging het nationale kampioenschap op zondag van start op het circuit van Lochem. Door de strenge nachtvorst in de nacht van zaterdag op zondag was het circuit op sommige plaatsen bevroren en dit maakte het hier en daar gevaarlijk. Ronnie van Rooij kwam met tweede derde plaatsen als beste Kawasaki-rijder uit de bus. Dennis van Rooij reed in de eerste manche tot in het midden van de wedstrijd in de top tien maar viel daarna terug naar een zeventiende plaats. In de tweede manche begon hij rond de twintigste plaats maar door een foutje moest hij een aantal plaatsen prijsgeven waardoor hij uiteindelijk als vijfentwintigste over de finish kwam. Arno van Tienen begon overtuigend aan de dag door in de training de pole position te pakken. In de eerste manche kwam hij slecht weg bij de start en daardoor moest hij van buiten de top vijfentwintig terug naar voren komen. Van Tienen bouwde zijn wedstrijd rustig op en wist gedurende de wedstrijd veel rijders te passeren. In de slotfase zette hij alles op alles en kwam uiteindelijk moegestreden op een vijftiende plaats over de finish. In de tweede manche nam hij kopstart maar helaas kreeg hij in de eerste ronde al te kampen met mechanische problemen waardoor hij noodgedwongen de wedstrijd moest verlaten.
Aankomend weekend staan er weer verschillende wedstrijden in Nederland en België op het programma waar de rijders van Kawasaki Team Benelux in actie zullen komen!

